JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR DLA TWOJEJ SKÓRY

 

Kolagen Naturalny Inventia ® jest niezwykłym kosmetykiem, dzięki któremu kobiety na całym świecie mogą zapomnieć o problemach ze skórą, z jakimi na co dzień borykają się pielęgnując swoją twarz i ciało. Kolagen Naturalny Inventia ® kryje w sobie niezwykłą moc niepowtarzalnego NATURALNEGO NATYWNEGO KOLAGENU! w postaci nigdzie indziej nie spotykanej potrójnej helisy. Nie jest to kolejny produkt z tanim i mało skutecznym hydrolizatem białkowym lub inną mieszaniną która tylko w nazwie posiada słowo „kolagen” nie mając jednak z nim nic wspólnego. Jako jedyni na rynku oferujemy produkt, który zawiera to najważniejsze dla ludzkiego ciała białko – kolagen w postaci niezmienionej, identycznej z występującą naturalnie w naszym organizmie. Działanie czystego preparatu natywnych białek kolagenowych jest nieporównywalnie szersze oraz silniejsze niż popularnie dostępnych na rynku zastępników takich jak chociażby wymienione hydrolizaty o nikłej sile działania. Kolagen Naturalny Inventia® dostarcza Twojej skórze wszystkiego czego potrzebuje - „żywego” kolagenu.


Ten wyjątkowy Kosmetyk powstaje w wyniku bardzo delikatnego oraz zachowawczego procesu i składa się zaledwie z kilku komponentów wśród których niemalże 90% składników białkowych stanowią natywne białka kolagenowe, którym towarzyszy ponadto bardzo cenna elastyna. Niezwykły skład uzupełniają: kwas mlekowy, glikol kaprylowy oraz specjalnie oczyszczana woda. Dobór tych składników nie jest w żadnej mierze przypadkowy. Wszystkie one spełniają niezmiernie istotną rolę w walce z problemami skóry w każdym wieku. Dzięki unikatowemu składowi Kolagen Naturalny Inventia ® sprawdza się doskonale zarówno w pielęgnacji skóry młodej jak i dojrzałej. Młodym Klientom produkt ten zapewnia doskonałe nawilżenie oraz pozwala zachować na długie lata promienny wygląd. Starszym natomiast pozwala odzyskać młodzieńczą jędrność skóry i znacznie wygładzić zmarszczki. Kolagen Naturalny Inventia ® pozwala również odzyskać pożądany owal twarzy i utrzymać w ryzach wiotczejące ciało. Kolagen Naturalny Inventia ® wyraźnie poprawia koloryt skóry przez co sprawia ona wrażenie zdrowszej i „lepiej wypoczętej”.


Działanie Kolagenu Naturalnego Inventia® zostało wielokrotnie sprawdzone przez niezależne Laboratorium Badawcze na grupie probantek w różnym wieku. Już po 14 dniach stosowania nawilżenie skóry wzrastało nawet o 35% a elastyczność całkowita o 21%. Zmarszczki stały się mniej widoczne aż u 95%* badanych. Również w przypadku wzrostu jędrności twarzy 100%* badanych osób potwierdziło wzrost tego parametru, a aż 70 %* spośród nich oceniło zmianę tego parametru bardzo wysoko. Podobnie wszystkie badane osoby zauważyły wzrost wygładzenia naskórka. Dzięki niezwykłej staranności na etapie przygotowywania a następnie produkcji Kolagenu Naturalnego Inventia ®, możliwe stało się wyeliminowanie z jego składu konserwantów dlatego też produkt ten może być bezpiecznie stosowany przez osoby ze skórą wrażliwą. Oprócz tego, że jest kosmetykiem hipoalergicznym dodatkowo zmniejsza on wrażliwości skóry na inne występujące w środowisku czynniki drażniące.

*odsetek ankietowanych deklarujących efekt działania.

Prawa autorskie © Inventia Polish Technologies Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.