OPIS PRODUKTU

Invita Skin Beauty PLUS CoQ10 jest suplementem diety, którego pierwotny skład, zawierający liofilizat natywnego kolagenu rybiego, mikronizowane algi oraz naturalną witaminę E, w postaci octanu D-alfa-tokoferylu, został wzbogacony o cenny koenzym Q10. Koenzym Q10 to substancja o charakterze witaminy występująca naturalnie w organizmie człowieka, która bierze udział w procesie wytwarzania energii w każdej żywej komórce. Związek ten jest ważny dla funkcjonowania całego organizmu w tym szczególnie dla narządów, które cechuje największa intensywność przemiany materii tj. serce, mięśnie, wątroba i nerki. Z wiekiem poziom koenzymu Q10 w organizmie zmniejsza się, dlatego ważne staje się jego uzupełnianie. Zawarty w suplemencie diety liofilizowany, natywny kolagen rybi typu I z cytryną otrzymuje się według autorskiej metody firmy Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Algi zawierają jod, który pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i układu nerwowego oraz zdrową skórę, natomiast witamina E wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.


Działanie

  • Witamina E wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • Jod pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i układu nerwowego oraz zdrową skórę.

SKŁADNIKI

Liofilizowany kolagen rybi z cytryną ( żel kolagenowy, liofilizowana cytryna w proszku), algi (Fucus vesiculosus - morszczyn pęcherzykowaty), kapsułka żelatynowa (żelatyna rybia, barwnik - dwutlenek tytanu), koenzym Q10, witamina E (octan D-alfa-tokoferylu) z nasion soi.


Składniki

Zawartość składników w dziennej porcji produktu 2 kapsułki

Liofilizowany kolagen rybi z cytryną

380 mg

Witamina E (mg ekw. alfa- tokoferolu)

12 mg (100%*)

Algi Fucus vesiculosus, w tym:
- jod

200 mg
90 mcg (60%*)

Koenzym Q10

40 mg

RWS - referencyjne wartości spożycia

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Numer partii oraz Najlepiej spożyć przed końcem (mm/rrrr): Zobacz na spodzie opakowania.


Invita Skin Beauty Plus CoQ10

 

Prawa autorskie © Inventia Polish Technologies Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.