OPIS PRODUKTU

Suplement diety C Plus zawiera cztery standaryzowane na witaminę C ekstrakty roślinne, które są jej naturalnym źródłem. Dlaczego witamina C jest taka ważna w naszym organizmie? Witamina C:

 DZIAŁANIE

 • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł i zębów.
 • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, a także pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
 • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
 • pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego w tym również w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. To korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej dawki.
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 • zwiększa przyswajanie żelaza.


  Zapotrzebowanie na witaminę C zwiększa się u osób z nadciśnieniem tętniczym, palących papierosy, u diabetyków oraz u osób znajdujących się pod wpływem stresu.


  WARTOŚĆ ODŻYWCZA

  Zawartość składników w dziennej porcji produktu- 1 kapsułka (420 mg)
  Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) 0,285 g
  Ekstrakt z owocu aceroli (Malpighia glabra L.) 0,017 g
  Ekstrakt z jagody goi (Lycium Barbarom) 0,008 g
  Ekstrakt z balsamki ogórkowatej (Momordica charantia) 0,008 g
  Witamina C 204,5 mg (256 % RWS)

  RWS - referencyjne wartości spożycia

SKŁADNIKI

Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu), kapsułka (żelatyna rybia, barwnik - dwutlenek tytanu), ekstrakt z owocu aceroli (Malpighia glabra L.), ekstrakt z jagody goi (Lycium barbarum), ekstrakt z balsamki ogórkowatej (Momordica charantia),


ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

1 kapsułka dziennie. Nie przekraczaj porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować w przypadku osób ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych oraz przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Korzystny deklarowany efekt osiągniesz przy spożyciu 1 kapsułki dziennie.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscy w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Data minimalnej trwałości podana na spodzie opakowania.


C PLUS Suplement Diety

 

Prawa autorskie © Inventia Polish Technologies Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.