OPIS PRODUKTU

Invita Active to suplement diety zawierający połączenie czterech składników mających wpływ na funkcjonowanie aparatu ruchu: innowacyjny kompleks liofilizowanego, natywnego kolagenu rybiego z chrząstką rekina, glukozaminę, kwas hialuronowy oraz ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego. Unikalny kompleks liofilizowanego kolagenu rybiego z chrząstką rekina jest wyprodukowany według autorskiej metody firmy Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. i dostarcza ponad 200 mg kolagenu, w tym 80 mg natywnego kolagenu rybiego w dziennej porcji suplementu. Ponadto chrząstka rekina zawiera chondroitynę. Zarówno kolagen jak i chondroityna są ważnymi elementami konstrukcyjnymi chrząstki stawowej. Glukozamina występująca w składzie suplementu Invita Active w postaci siarczanu jest pochodzenia naturalnego. Holistyczne działanie suplementu diety jest uzupełniane przez: kwas hialuronowy, który w organizmie jest składnikiem strukturalnym i funkcjonalnym tkanki łącznej, a także jest najważniejszym składnikiem płynu maziowego w stawach odpowiadającym za smarowanie powierzchni stawowych, a także ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, który wspomaga utrzymanie zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność.


Zawartość składników w dziennej porcji produktu- 2 kapsułki (837 mg)
Kolagen rybi liofilizowany na chrząstce rekina w tym: 400 mg
-natywny kolagen rybi liofilizowany 80 mg
-kolagen typu II 128 mg
-chondroityna 19 mg
Siarczan glukozaminy 2 KCl w tym: 150 mg
-glukozamina 89 mg
Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia Serrata) w tym: 80 mg
-kwas bosweliowy 56 mg
Kwas hialuronowy 15 mg

SKŁADNIKI

Liofilizowany kolagen rybi na chrząstce rekina (żel kolagenowy, chrząstka z rekina), siarczan glukozaminy 2 KCl ze skorupiaków, kapsułka (żelatyna rybia, barwnik - dwutlenek tytanu), wyciąg z kadzidłowca indyjskiego (Boswelia serrata), kwas hialuronowy.


ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Korzystny deklarowany efekt występuje przy spożyciu 2 kapsułek dziennie.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem: (mm/rrrr). Zobacz na spodzie opakowania.


INVITA ACTIVE

 

Prawa autorskie © Inventia Polish Technologies Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.