LOGISTYKA W 26 KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ | PEŁNE SPEKTRUM USŁUG | BUTIKOWA PRODUKCJA

KOLAGEN NATURALNY

BIAŁKO POCHODZENIA RYBIEGO

Jego niespotykane działanie ma wiele wymiarów, kolagen powoduje nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu, zmniejszenie widoczności zmarszczek, a także poprawę sprężystości skóry i owalu twarzy.

Idea wytwarzania kolagenu powstała na podstawie wyników badań trójmiejskich naukowców, którzy opracowali pierwsze metody pozyskiwania białka kolagenowego poprzez ekstrakcję ze skór rybich, który ze wszystkich dostępnych na rynku najbardziej podobny jest do kolagenu człowieka pod względem budowy. Inventia Polish Technologies jako pierwszy producent kolagenu naturalnego na rynku, wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności.

Inventia Polish Technologies jako pierwszy producent kolagenu naturalnego na rynku,
wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności.

KORZYŚCI STOSOWANIA KOLAGENU NATURALNEGO

Kolagen naturalny wpływa pozytywnie na zmniejszenie niedoskonałości skóry, w tym m.in. rozstępy, cellulit, trądzik, blizny. Ma on również korzystny wpływ na nasze włosy i paznokcie, które regeneruje, wzmacnia i odżywia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kolagenie naturalnym? Odwiedź stronę: www.kolagensouvre.pl

Kluczowym dystrybutorem bogatej oferty linii kosmetyków i naturalnych suplementów diety z kolagenem naturalnym na terenie Unii Europejskiej jest firma S’OUVRE.
Pełną gamę jej produktów znajdziesz na stronie internetowej: www.souvre.com

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Dokładnie wiesz, jakie właściwości i charakter powinien posiadać Twój produkt końcowy, ale potrzebujesz pomocy w opracowaniu receptury i doborze komponentów?

19
LAT DOŚWIADCZENIA
60
PAŃSTW
WSPÓŁPRACUJĄCYCH
470
PRODUKTÓW
650+
GOTOWYCH RECEPTUR